Březen 2008

Upozornění!

26. března 2008 v 16:02 | šéfredaktorka |  Náš časopis
Jelikož články, které budeme zveřejňovat, budou originály, je přísně ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT OBSAH TOHOTO BLOGU!!! Pokud se na takovýto podvod přijde, bude ohlášen a řešen na Blogu. cz. Doufám tedy, že nikde neuvidím náš článek, nebo naším týmem vytvořený obrázek pod vaším jménem na vašem blogu.

Email našeho časopisu

23. března 2008 v 19:55 | šéfredaktorka |  Náš časopis
Jak je vidno z názvu, založili jsme takový redakční email. Adresa na něj je: ja-ty-on-casopis@seznam.cz . Budete-li nám v průběhu našeho působení na blogu.cz chtít poslat odpovědi na soutěže, které budeme pořádat, nebo psát dotazy, o které se nechcete dělit s návštěvníky tohoto blogu, můžete nám na něj napsat. Přístup k němu budou mít všichni redaktoři(až budou určeni všichni, napíšu vám článek, kde je představím). Až nám napíšete, mělo by pro přehlednost emailu v předmětu stát heslo soutěže, které se zúčastníte, popřípadě, že je mail pro celou redakci. Budete-li chtít napsat šéfredaktorovi, tedy mě, použijte email pajka2210@seznam.cz . Emaily jednotlivých redaktorů budou zveřejněny až po jejich souhlasu (z bezpečnostních důvodů svobody soukromí). Ale nebojte, budete jim moci poslat email tak, že do předmětu napíšete jejich jméno a odešlete na adresu redakčního emailu. Doufám, že je vše jsné, takže mailování zdar!

Vaše mozkovna nápadů

22. března 2008 v 20:39 | šéfredaktorka |  Co na to vy?
Tady bych byla moc ráda, kdyby ste nám až budou vycházet naše čísla (máte se na co těšit) napsaly, co vám v časopise chybí, nebo co byste přidali, aby se vám u nás libílo co nejvíce. Pohodlí především, ne??

Místečko pro vaše stížnosti

22. března 2008 v 20:31 | šéfredaktorka |  Co na to vy?
Tady nám v podobě komentářů napiš, co by si změnil/a, vylepšil/a, nebo co se ti tady nelíbí. Doufám, že těchto komentářů bude co nejméně, ale já osobně (a doufám, že všichni budoucí redaktoři také) si cením upřímnosti, takže klidně piš co hrdlo ráčí.

Hledáme redaktory

20. března 2008 v 14:14 | šéfredaktorka |  Náš časopis
Ahojky všichni,
co byste se rádi stali redaktory Já Ty On časopisu. Konkrétně hledám dohoromady 6 lidí (nepočítám sebe). Bylo by nejlepší, kdyby to byli 3 kluci a 3 holky (jednu dušičku už jsem sehnala, takže už jen 2). Hlavně by je měla tahle práce bavit a měli by mít na tuto práci (plat ode mě nečekejte) dostatek času. Představovala bych si to asi takhle: 1. kluk- vyplňoval by rubriku "Fun" a "Klučičí záležitosti" (tu se teprve chystám založit), 2. kluk - vyplňoval by spolu s jednou holkou rubriku "Muzika a Videa" a taky přidával články do rubriky "Klučičí záležitosti", 3. kluk by se zajímal o rubriku "Hlody, čllánky apod." a samozřejmě o rubriku "Klučičí záležitosti"a "Literatura". Pak tady máme holky: 1. holka by měla bejt tak trochu módně založená ( líčení, oblečení) a psát i do muziky a filmů. 2. holka by měla bejt taková pohodářka, která by psala hlavně do rubriky "Hlody, články apod." a do muziky a literatury a malilinko zasahovala do rubriky "Fun". 3. holka by měla jako hlavní rubriku literaturu a zasahovala by i do filmového světa. Také budou všechy holky psát do rubriky "Holčičí záležitosti", kterou také teprve založím. Já bych se starala o úpravu designu tohoto webu, o stížnosti a nápady čtenářů, kontrolu a cenzurování článků (nebojte, nejsem přísnej zmetek, kterej furt jenom buzeruje), psaní článků do všech rubrik a sestavování jednotlivých čísel. Dále mám na srdci, že jsem si zvolila zástupkyni, to kdyby náhodou se objevil nějakej problémek, že bych se nemohla dostat na počítač. Má přezdívku mišuliiiik a je redaktorkou č.2 (takže na místo pohodářky se mi nehlaste). A pozor : VŠICHNI REDAKTOŘI MUSÍ BÝT Z DŮVODU ČITELNOSTI A POROZUMĚNÍ TEXTU ČEŠI!!! Je mi líto, ale jde nám o dobro a pohodlí čtenářů, tak se nezlobte, jestli jste si dělali zbytečné naděje. Beru od věku 12 - 16 let. Abych se o vašich schopnostech dozvěděla více, každý účastník mi na maila napíše článek o svém názoru na emo (nejde o to, jestli bude negativní či pozitivní, zajímá mě s jakou hravostí dokážete články tvořit - nápověda: měl by být trochu zavánějíécí vtipem, aby se čtenáři nenudili). Pište na email pajka2210@seznam.cz . S pozdravem "šéfka"

Začínáme

19. března 2008 v 19:09 | šefredaktorka |  Náš časopis
Ahojky,
jestli jste právě narazili na tuto stránku, s potešením vám sděluji, že jste objevili začínající internetový časopis Já Ty On. V budoucnu by se měl zajímat o všechno co najdete v životě teenagera. Naše motto : od teenagerů pro teenagery. V nejbližší době, by se to tu mělo hemžit muzikou, oblečením, vtípkama a prostě vším, co vaše dušička potřebuje. Bude tu i místo pro vaše názory a reklamy, tak se máte na co těšit!!!