Bobule: Příjemná, oddechová letní komedie

21. dubna 2008 v 12:33 | maky |  Filmový svět
O co jde: Honza (Kryštov Hádek) má kamaráda Jirku (Lukáš Langmajer), který sice moc rozumu nepobral, ale umí to skvěle se ženskými. Což se této povedené dvojici velmi hodí v jejich "podnikání" - živí se podvody s byty a s auty.
Žádný div, že se pro tyto podvodníčky, jejichž předobrazem byl falešný poslanecký asistent Lukáš Kohout, stane půda v Praze příliš horkou. V té chvíli se Honza dozvídá, že jeho dědovi zbývá pouhý rok života. Protože ho má rád, zařídí mu dovolenou jeho snů. Jenže děda má na Moravě vinici, kterou se bojí opustit. Honza se proto nabídne, že mu ji pohlídá.
Kromě vidiny plné spíže, dostatku lahodného vína a slunečných dní ho láká také vyhlídka, že tady ho policie rozhodně hledat nebude. Navíc si chce ve zdejším klidném kraji odpočinout. Zpočátku vypadá vše idylicky. Honza se tu zakouká do Klárky (Tereza Voříšková) ze sousedství, a když za ním přijede jeho parťák Jirka, začnou spolu objevovat krásu moravských, zvláště pálavských, vinařských oblastí.
Zdá se, že to pro mladé Pražáky bude báječná dovolená. Jenže záhy nastanou komplikace a nakonec je tu docela rušno... Snímek debutujícího režiséra Tomáše Bařiny sice nijak neoslní, ale nelze mu upřít, že jde o příjemnou, oddechovou letní komedii.
Hrají:, Lukáš Langmajer,
Lubomír Libský, Tereza Voříšková a další
Režie:Tomáš
Délka: 90 minut
Premiéra: 27. března
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama